Watch Viral leaked video of Ermiona Lekbello Trend on Twitter - Smallnaija
Get latest movies without stress
Trending

Watch Viral leaked video of Ermiona Lekbello Trend on Twitter

Watch Viral leaked video of Ermiona Lekbello Trend on Twitter

Click to download

Watch Viral leaked video of Ermiona Lekbello Trend on Twitter

Ermiona Lekbello është personazh që gjithmonë tërheq vëmendje, sidomos që pas intervistës së saj së kahershme në emisionin “Zonë e lirë’, ku u përfol se shkoi e dehur .

Në një intervistë për muzikën, bukurinë femërore dhe thashethemet Ermiona rrëfeu  se prej 3 vitesh nuk konsumonte asnjë lloj alkooli . Sipas saj nuk kishte asnjë arsye specifike, thjesht fakti që ndihej e ngopur dhe nuk kishte më nevojë për atë lloj stimuli.

Miss-i me një formë fizike për tu pasur zili pavarësisht viteve thumboi bukuroshet e reja për ndëryrje plastike që në moshë të re.

Lekbello deklaroi se ishte në Tiranë vetëm për eventin e Joni Peçit dhe se do të ikte për të mos u kthyer për shumë kohë në Shqipëri.

Also Read:  Watch miss universe france viral video trend on twitter
https://nutritionshooterinstructor.com/gwtaznium?key=9acd2e71dd34809df0aecf3970062920
To watch or download click this below

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

google.com, pub-2181820927205894, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja